KONST / Litografier / Färglitografi 12871006
nr 1287 1006
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 57/90, ca 75x53cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
måndag 11 november 2019
kl 20:48:33
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström